top of page

Kuo mes tikime

Mes tikime, kad nėra vieno anglų kalbos metodo tinkamo visiems, kad tradiciniai vadovėliai nėra pats geriausias būdas kalbai išmokti, Deja, bet nėra pasaulyje ir mokytojo, kuris sugebės jus išmokyti, bet yra mokytojų, kurie gali jus sudominti, įtraukti į mokymąsi ir viską pateikti paprastai. Keli būdai kaip tai galima padaryti. 

"Tikras" bendravimas

Galima skaityti, klausyti, užpildyti begalę gramatikos vadovėlių, bet... deja, taip ir neprakalbėti.

Norint kalbėti, mes turime kalbėti, ,,įjungti" savo veido ir žandikaulio raumenis, o taip padaryti galime tik per tikrą bendravimą ir diskusiją. 

Įsitraukimas

Kinų išmintis sako: ,,Papasakok man – ir aš pamiršiu, pamokyk man – ir aš prisiminsiu, įtrauk mane į veiklą – ir aš išmoksiu!

Tik per įsitraukimą, tik per medžiagos ,,apvirškinimą" mes galime išmokti ir įvaldyti bet ką :) 

Paprastumas

,,O wow - tik dabar supratau - nors šitas dalykas man nebuvo aiškus 10 metų!

Mes tikime, kad net ir sudėtingus dalykus galima paaiškinti paprastai ir suprantamai - to visada ir siekama. 

Net ir pats Einsteinas yra pasakęs: ,,Jeigu nemoki kažko paaiškinti šešiamečiui, tai reiškia, kad to dalyko neišmanai ir pats". 

Mūsų vertybės

Galime daug kalbėti, diskutuoti apie geriausius būdus, geriausias programėles ir stebuklingąsias piliules, bet kad pasiekti geriausią ir jūsų siekiamą rezultatą - reikia visai nedaug. 

Meilė

Iš savo praktikos galime drąsiai sakyti, kad pats geriausias rezulatas pasiekamas tuo metu, kai mokomasi su įsitraukimu, susidomėjimu ir meile. Tą jausmą ir stengiamės sukelti ir dažniausiai pasiseka :)

Disciplina

Kaip ir kiekvieną dieną valomės dantis, keliamės ryte, einame į darbą, mokomės naujų dalykų, mokomės dirbti naujomis programomis ar instrumentais, taip ir su anglų kalbą - ją pradėjus mokytis, geriausias rezultatas pasiekamas kai laimokasi disciplinos. 

Kartojimas

Moksliškai įrodyta, kad žmogui įsiminti ir įvaldyti naują žodį, jį reikia išgirsti, matyti ar perskaityti nuo 7 iki 14 kartų. O mes dažniausiai nuleidžiama rankas jau po pirmųjų 3-ijų pakartojimų.

Taigi kartokim ir nepasiduokim! :

bottom of page